Nusprendėt išmokti vairuoti? O gal norite patobulinti žinias kelyje? Gal turite vairavimo pažymėjimą, bet pamiršote, kaip vairuoti? Galbūt reikia pagalbos pasiruošti vairavimo testui? Ne beda! Mes čia, kad Jums padėtume!

Nepaisant to, ar turite vairuotojo pažymėjimą ar tik ruošiatės vairuotojo pažymėjimo gavimui - mes padėsime pagerinti jūsų vairavimo įgūdžius, bei įgauti pasitikėjimo savimi vairuojant automobilį. Mūsų vairavimo mokykla siūlo vairavimo pamokas vairuotojams, jau turintiems vairuotojų pažymėjimus; jeigu jūs jau turite vairuotojo pažymėjimą, bet niekada nevairavote automobilio savarankiškai, arba baigėte vairavimo kursus, tačiau jums trūksta pasitikėjimo savimi laikant vairavimo egzaminus. Jūs galite pasinaudoti Auto Plus mokyklos teikiamomis papildomomis vairavimo pamokų paslaugomis.

Mes kalbame lietuviškai, rusiškai, lenkiškai bei angliškai.

Mūsų instruktorius, Edvard’as Voitukovič, yra Teorijos dėstytojas ir Praktikos instruktorius. Jis turi ilgametę patirtį Airijoje (nuo 2007 metų). Edvard’as - turi profesionalų išsilavinimą ir visus reikalingus dokumentus, sertifikatus bei licenzijas Airijoje (ADI - 35906, FETAC). Jis pirmasis lietuviškai kalbantis teorijos bei praktikos instruktorius.

Teorinis egzaminas lietuvių kalba (€50.00) vyksta visoje Airijoje, visuose teorijos laikymo centruose.

Vairavimo pamokos vyksta ne tik Dubline, bet ir už Dublino ribų. Pamokos vyksta jums patogiu laiku ir jūsų pasirinktoje vietoje, naujos kartos automobiliu.

Mokiniams, besiruošiantiems vairavimo egzaminams mūsų instruktorius padės pagerinti vairavimo įgūdžius važinėjant vairavimo egzaminų maršrutais, padės pajusti automobilio gabaritus, parkuotis visais galimais būdais, vairuoti automobilį judriose Airijos miesto gatvėse, sudėtingomis eismo ir oro sąlygomis.

 

  • Praktinis vairavimas Jums patogiu laiku ir jūsų pasirinktoje vietoje.
  • RSA / ADI licenzijos
  • Masina su dvigubais pedalais (Opel Astra J 2011 m)
  • Mašinos nuoma egzaminui
  • Draudimo nuolaidos
  • Pre-testas vairavimo egzaminu maršrutais
  • Servisas vyksta nuo durų iki durų
  • Pamokos - 7 dienos per savaitę

 

Mūsų profesionalus mokymas – kelias i Jusu sėkmę!